Aga Kirchner

 

 

Jeśli chcesz do mnie napisać i pogadać, potrzebujesz jakiejś pomocy, masz jakieś zażalenia lub cokolwiek innego – śmiało! Użyj formularza znajdującego się niżej lub napisz na againamerica.info@gmail.com

.

_________________________________________________

.

Piszę o szeroko pojętym lifestylu, opowiadam o doświadczeniach z mojego życia jako Polki w Stanach Zjednoczonych, o podróżach i poznawaniu nowych miejsc. Poruszam tematy kontrowersyjne i pomijane przez innych, które budzą wiele emocji u czytelników, jak np. wychowywanie dzieci w trochę inny sposób niż zna to większość lub bycie surowym weganinem. Dzielę się tym, jak to jest być nową mamą pozostającą w domu i jako że chcę być prawdziwa to opowiadam szczerze tak o dobrych tego stronach, jak i o tych negatywnych. Jeśli piszę o jakimś produkcie to dlatego, że jest tego wart i że sama chętnie go używam. Bardzo lubię czytać książki i angażować się w akcje charytatywne. Mój blog zmienia się razem ze mną, więc zaczęły się również pojawiać tematy związane ze zdrowiem i medycyną oraz filmy na YouTube, co ostatnio bardzo polubiłam robić. Promuję zdrowy styl życia przyjazny wszystkim i wszystkiemu dookoła i chcę też pokazać, że życie nie zawsze jest kolorowe, ale jednocześnie każdy problem może zostać rozwiązany. Staram się pomagać ludziom znaleźć ich własną drogę.

Znajdziesz mnie też na Instagramie, Facebooku, YouTube i hash.fm!

.

_________________________________________________

.

Jestem otwarta na różne formy współpracy jak na przykład:

* recenzja produktu

* reklama strony internetowej

* wpisy sponsorowane

* konkursy

* współpraca z organizacjami oraz fundacjami

* udzielenie wizerunku

* patronat

* i inne!

.

 

Każdą współpracę rozpatruję indywidualnie, na wszystkim w co się angażuję skupiam 100% swojej uwagi i daję z siebie wszystko.

.Masz jakiś ciekawy pomysł lub chcesz wpaść na coś razem? Daj znać! Skorzystaj z formularza poniżej lub wyślij maila na adres againamerica.info@gmail.com Odpowiadam na wszystkie maile bez wyjątku i robię to tak szybko, jak to możliwe.

Proszę jednocześnie o to, byście pamiętali, że jestem surową weganką, więc z góry dziękuję za propozycje współpracy, które tyczą się produktów w jakikolwiek związanych z wykorzystywaniem zwierząt lub posiadające składniki odzwierzęce (w tym książki dla dzieci, w których mówi się o jedzeniu mięsa, itp.).


Do napisania!

    Wysyłając wiadomość akceptujesz Politykę Prywatności.

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial