Książka, która zmieni życie Twoje
i Twojej rodziny na lepsze

Książka, która zmieni życie Twoje i Twojej rodziny na lepsze

Poznaj proste i efektywne sekrety komunikacji z dzieckiem, które dadzą PRAWDZIWE rezultaty. Chcesz, by dziecko zaczęło Cię słuchać i by chciało współpracować? Z książki "Macierzyństwo z Głębi Serca" dowiesz się, jak to osiągnąć.

Wiesz, że możesz czerpać przyjemność ze wszystkich momentów spędzanych ze swoim dzieckiem? Jak to osiągnąć? Właśnie w tym chcę Ci pomóc!

DLACZEGO TA KSIĄŻKA JEST INNA NIŻ RESZTA?

Była opiekunka do dzieci, była Au Pair, certyfikowana instruktorka parentingowa w nurcie Dr Thomasa Gordona, przybrana mama, mama biologiczna trójki maluchów…

Od około 10 lat interesuję się psychologią i rozwojem dzieci. Gdy zaszłam w pierwszą ciążę zdałam sobie sprawę z tego, że spoczywa na mnie ogromna odpowiedzialność za życie drugiego człowieka od pierwszych jego minut po jego zapłodnieniu.

Przeczytałam mnóstwo książek, rozmawiałam z wieloma rodzicami, prowadziłam indywidualne konsultacje oraz szkolenia grupowe, a poza tym nie ma dnia, bym nie studiowała kolejnego tematu. To wszystko pozwoliło mi na zdobycie ogromnej wiedzy i doświadczeń w przeróżnych sytuacjach, którymi ja teraz chcę się podzielić z tymi, którzy chcą poprawić swoje relacje z dziećmi (i nie tylko). W książce znajdziesz ogrom praktycznych wskazówek, które możesz wprowadzić w życie już teraz!

Nie musisz być specjalistą w żadnej dziedzinie, by skorzystać z informacji w tej książce. Musisz jedynie chcieć, być otwartym na nowości, na słuchanie swojego instynktu i gotowym na wyjście poza swoją strefę komfortu, by poczuć się znacznie lepiej ze sobą i w swojej rodzinie :).

Otrzymaj narzędzia, które pozwolą Ci
na rozpoczęcie pracy już teraz!

Nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki i historie z życia wzięte, dzięki czemu nie tylko uda Ci się utożsamić z tym, co czytasz, ale też otrzymasz możliwość wprowadzenia natychmiastowych zmian. Zobacz, jak znów posłuchać swojego instynktu, dzięki czemu rodzicielstwo będzie wychodzić z serca, a nie z suchych porad.

"Macierzyństwo z Głębi Serca" to nie tylko teoria, ale też praktyczne porady i doświadczenia autorki, które pozwolą Ci na łatwiejsze wprowadzenie zmian w życie

Moja książka to zbiór najważniejszych i najbardziej pomocnych praktyk z wielu różnych styli rodzicielskich okraszony moimi własnymi doświadczeniami i wiedzą oraz konkretnymi, praktycznymi wskazówkami.

Po jej przeczytaniu nie zostaniesz z niczym, bo podam Ci narzędzia, z którymi możesz zacząć pracę od razu!

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

✓ Więcej wzajemnego szacunku

✓ Dzieci, które chcą Cię słuchać

✓ Dzieci, które chętnie pomagają bez namawiania

✓ Komfortu, gotowości i otwartości do dzielenia się swoimi uczuciami i emocjami

✓ Umiejętności radzenia sobie z silnymi emocjami u siebie i swojego dziecka

✓ Wiedzy, jak wesprzeć malucha, który ma jakiś problem

✓ Zwiększenie wzajemnego zaufania

✓ Zrozumienia, że używanie siły fizycznej i psychicznej nie jest konieczna oraz co robić w zamian

✓ Długoterminowych efektów

✓ I znacznie więcej!

DALEJ NIE MASZ PEWNOŚCI, CZY TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE? POZWÓL, ŻE ROZWIEJĘ TWOJE WĄTPLIWOŚCI

👉 CO, JEŚLI NIE MAM DZIECI?

Zawartość tej książki też Ci się przyda! Tak, jest to książka przeznaczona głównie dla rodziców i innych opiekunów, ale pamiętaj, że Ty też kiedyś byłaś dzieckiem. To, jak zachowujemy się teraz, co robimy, jak reagujemy ma bezpośrednie połączenie z tym, co działo się z nami, gdy byliśmy dziećmi. Przekłada się to nie tylko na to, jak traktujemy nasze dzieci, ale też na to, jak tworzymy związki z innymi ludźmi – przyjaciółmi, szefem, kolegami, rodzicami… Książka ta pozwoli Ci zrozumieć skąd biorą się Twoje pewne zachowania, dzięki czemu będziesz mieć większą świadomość i będziesz w stanie nanieść zmiany w swoich relacjach z dziećmi i innymi.

👉 MAM DUŻO PROBLEMÓW Z DZIEĆMI, KTÓRE SĄ NIEGRZECZNE I NIE WIEM, JAK SOBIE Z TYM PORADZIĆ...

W książce “Macierzyństwo z głębi serca” przeczytasz sporo informacji, które pozwolą Ci zrozumieć, że dzieci nie są “niegrzeczne”, że jest to jedynie twór ludzki. Każde zachowanie dziecka ma jakiś powód – nawet, jeśli jest ono dla nas nie do zaakceptowania. Dowiesz się skąd biorą się Twoje reakcje i jak sobie z nimi poradzić oraz, przede wszystkim, jak pomóc dzieciom poradzić sobie z ich emocjami.

👉 AGA, MOJE DZIECI WIECZNIE SIĘ KŁÓCĄ, NIE MAM JUŻ SIŁY

Wiesz, że kłótnie u dzieci są całkowicie normalne i dzięki nim maluchy uczą się rozwiązywania problemów oraz zdobywają inne umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości? Wiem, że czasami trudno jest to znosić i mamy ochotę krzyknąć “przestańcie!” Prawda jest taka, że to pomóc może na krótką metę, ale długoterminowo nie da żadnych efektów. Dzięki tej książce dowiesz się jak wesprzeć swoje dzieci w rozwiązywaniu ich własnych problemów, jak je słuchać nawet, gdy jest to dość trudne oraz jak stać się chwilowym mediatorem, który nie jest po żadnej stronie, a zamiast tego wspiera obie.

👉 MOJE DZIECI TO JUŻ NASTOLATKI... CHYBA ZA PÓŹNO NA TĘ KSIĄŻKĘ

Na zmiany nigdy nie jest za późno! Gdy zrozumiesz co się dzieje i będziesz mieć świadomość tego, że każde zachowanie (Twoje lub dziecka) ma jakiś powód, będziesz w stanie nanieść zmiany do istniejących już relacji. Niezależnie od wieku! Twoje nastolatki też odpowiedzą pozytywnie na szacunek, miłość i akceptację – o tym jest moja książka.

W razie ewentualnych dodatkowych pytań, wątpliwości czy problemów, pisz na againamerica.info@gmail.com

Odpowiedzi na kilka wątpliwości…

1. To książka drukowana czy ebook?
Aktualnie w sprzedaży jest jedynie ebook.

2. Kiedy książka do mnie dotrze?
Jeśli zamówiłaś/łeś książkę papierową (aktualnie niedostępna) to wysyłka rozpocznie się 21 stycznia.

3. Kiedy dostanę bonusy?
W ciągu dosłownie paru minut po opłaceniu zamówienia! Link do ściągnięcia bonusów pojawi się na stronie z potwierdzeniem zamówienia.

4. Ile czasu trwać będzie promocja?
Bonusy dalej będą dostępne aż do oficjalnej premiery książki czyli do 21 stycznia.

5. Nie dostałam maila!
Link do pobrania plików wyświetli Ci się na stronie z potwierdzeniem zakupu. Ponadto, otrzymasz również wiadomość e-mail. Pamiętaj, by sprawdzić też inne foldery, bo czasami wiadomość znaleźć się może nawet w folderze SPAM.